21. marca już dziś! W pierwszy dzień wiosny wszyscy uczniowie (i niektórzy pracownicy 😉 ) postanawiają uciec ze szkoły i spędzić ten dzień w przyjemniejszy sposób. Pozostaje tylko pytanie- co właściwie robić w ten piękny dzień? Ohma przychodzi Wam z pomocą!

Gokarty, czyli zabawa dla małych i dużych. Tor znajdziecie w każdym większym mieście. Nawet najspokojniejsi ludzie poczują przy tym ducha rywalizacji i postarają się osiągnąć jak najlepsze wyniki. Ja sama staje się wtedy demonem prędkości! 😀

Symulator wyścigów samochodowych to atrakcja dla wszystkich, którym gokarty wydają się za wolne. Dzięki technologii VR bądź AR jesteście w stanie poczuć się jak na prawdziwym torze formuły 1!

Quady są sportem bardziej wymagającym. No i oczywiście tylko dla ludzi, którzy lubią się pobrudzić. 😉 Co nie zmienia faktu, że są świetne!

Pimp my ride. Dla mnie mycie auta to przyjemność. I nie jestem w tym sama! Jest więcej takich freaków. Dlatego wszystkim, którzy jeszcze tego nie próbowali, polecam zająć się swoim autem (albo samochodem kogoś z rodziny 😉 ). A jeśli chcecie spędzić swój dzień jeszcze produktywniej, może warto zapisać się na szkolenie detailingowe. 😊

A jak Wy spędzacie Dzień Wagarowicza? Dajcie mi znać w komentarzach!