Walentynki już jutro, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Twoja dziewczyna nie lubi kwiatków i misiów, albo Twój facet jest fanem motoryzacji? Specjalnie dla Ciebie przygotowałam kilka pomysłów na nietypowy prezent dla Twojej Walentynki. Wszystkie są związane z auto detailingiem albo ogólnie szeroko pojętą motoryzacją. 😉

 

Zapachy do samochodów

 

Bo kto nie lubi ładnie pachnącego samochodu? Możesz znaleźć zarówno słodkie, jak i bardziej męskie zapachy. Znajdziesz nawet takie przygotowane specjalnie pod tę wyjątkową okazję. Jeśli nie znasz się na motoryzacji ani auto detailingu i chcesz wydać niedużo, taki produkt będzie idealny na prezent.

 

Pojedyncze kosmetyki

 

W różnej cenie, o różnym stopniu zaawansowania i o najprzeróżniejszym przeznaczeniu. Kosmetyki do aut znajdziesz w każdej konfiguracji. Jeśli Twoja druga połówka dopiero zaczyna w świecie detailingu, albo po prostu lubi mieć czyste auto – idealny prezentem dla niego będzie któryś z kosmetyków #OhMyCar.

 

Detailer Box

 

Masz większy budżet na walentynkowy prezent? W takim razie #OhMyDetailerBox może rozwiązać Twój problem z brakiem pomysłu. Zawiera 6 produktów #OhMyCar, oraz akcesoria, które przydadzą się przy myciu auta. W dodatku wszystko opakowane jest w świetnie zaprojektowany box, który przyciąga uwagę. Szczególnie, że ja jestem na opakowaniu. 😀

 

Model silnika

 

Ostatnio buszowałam w Internecie i znalazłam zabawkowe modele silnika, np. V8, do składania. Zestawy zawierają kilkaset części, dzięki czemu Twoja druga połówka będzie miała zajęcie na wiele godzin. Świetne rozwiązanie dla fana motoryzacji, który nigdy nie składał prawdziwego silnika!

 

Voucher na gokarty

 

A może warto gdzieś wyjść razem i aktywnie spędzić czas? Randka na gokartach będzie super pomysłem. Tylko pamiętaj, żeby rywalizację zostawić na torze i nie śmiać się z przegranego!

 

Jak Wam się podobają takie pomysły? A może macie inne prezenty związane z motoryzacją? Dajcie mi znać w komentarzach, #Ohma z chęcią o tym poczyta!