Hohoho! Czujecie już magię świąt? Ja niestety nie do końca. Może to ze względu na mało zimową pogodę. Ale prezenty mimo wszystko trzeba kupić. Właśnie dlatego postanowiłam napisać ten wpis. Bo kto z Was nie staje co roku przed problemem: to co kupić ludziom na święta?

Ostatnio usłyszałam, że kupienie prezentu dla kobiety jest proste. Wystarczy sprezentować coś co się błyszczy albo ładnie pachnie. Cóż jeśli spytacie mnie to zamiast biżuterii wolałabym dobry wosk, albo zapach do auta. 😉 Dlatego postanowiłam zrobić zestawienie kilku prezentów dla fana (bądź fanki) motoryzacji. Oto one:

  1. Podstawowe kosmetyki do pielęgnacji auta

Każdy przeciwnik myjni szczotkowych z pewnością ucieszy się z kosmetyków do auta. Jeśli jednak nie znacie się na specjalistycznych produktach, najlepiej postawić na prostotę. Wystarczy znaleźć dobrej jakości Interior Cleaner, szampon, albo dressing do pielęgnacji wnętrza. Wiele marek oferuje tego typu produkty, dlatego będziecie mieli duży wybór na każdą kieszeń.

  1. Wosk lub powłoka

Szukacie prezentu dla bardziej zaawansowanego fana auto detailingu? W takim razie idealnie nada się dla niego wosk lub powłoka ceramiczna. Ceny w przypadku wosku wahają się między kilkadziesiąt a nawet kilkaset złoty, natomiast za dobrą powłokę będziemy musieli wydać minimum 200 zł. Jednak możemy być pewni, że obdarowana osoba na pewno będzie zadowolona.

  1. Zapach

Bo kto nie lubi ładnie pachnącego auta? Co raz więcej marek wypuszcza swoje zapachy. Skoro #OhMyCar ma tak dobrze pachnące produkty, to może powinien pokusić o wypuszczenie swojej linii? Co o tym sądzicie? 😉 A tymczasem możecie wybierać zapachy z gamy innych producentów.

  1. Zestawy kosmetyków

No cóż, jeśli istnieje zestaw kosmetyków, z którego ucieszy się przeciętny facet, to na pewno zawiera on produkty do auta. Znajdziemy je zarówno w różnych cenach, jak i przeznaczeniach. Najbardziej sprawdzonym sposobem jest kupienie kosmetyków do podstawowej pielęgnacji. TU z pomocą przychodzi #OhMyDetailerBox, który możecie kupić na stronach naszych dystrybutorów.

A Wy, ucieszylibyście się z któregoś z tych prezentów? Dajcie #Ohmie znać w komentarzu!